KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 8605612
nr 860 5612
Blyerts
Ingergerd Torhamn, signerad. 1990, motivet: 21x28
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:11:27
16/11 22:09:02