KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 8605612

nr 860 5612

Blyerts

Ingergerd Torhamn, signerad. 1990, motivet: 21x28

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 november 2013
kl 19:11:27

16/11 22:09:02 1      Vinnande bud